Spoľahlivý partner pre realizáciu Vašich projektov.

Marián Gašpierik GAMONT

Informácie o produkte

Zvyšovanie cien energií a moderná architektúra kladie nové požiadavky na energetické hodnoty a design používaných materiálov pri výrobe okien , dverí a zasklených stien , samozrejme pri zachovaní prijateľných cenových relácií hotových výrobkov . Týmto trendom sa snažíme prispôsobiť výberom dodávateľov ,ktorí síce spracovávajú kvalitné profilové systémy z hliníkových , resp. plastových materiálov s osvedčenými celoobvodovými kovaniami , no na druhej strane ich finálne výrobky sú schopné nielen kvalitatívne , ale aj cenovo súťažiť s konkurenciou podobného zamerania. V spojení s profesionálnou montážou sa snažíme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka.  

Hliníkové konštrukcie STAX, plastové okná a dvere , int. sklenené dvere a steny 

Vlastnosti , ktorými sa hlavne vyznačujú uvedené typy konštrukcií :

- moderný , nadčasový design a materiálová stálosť  profilových systémov

- vynikajúce tepelnoizolačné a zvukové vlastnosti (okrem bezrámových konštrukcií)

- kvalitné , spoľahlivé a rokmi overené zabudované kovania značkových výrobcov zaručujúce bezpečné a bezproblémové používanie jednotlivých produktov

- minimálne náklady na údržbu a starostlivosť

- odolnosť voči opotrebeniu aj pri nadmernom používaní v objektoch ako sú školy , úrady či nákupné centrá

- interiérové celopresklené bezrámové systémy vytvárajú reprezentatívny vzhľad a dodajú Vášmu interiéru nový rozmer

- prijateľné cenové relácie zodpovedajúce úžitkovým a estetickým vlastnostiam výrobkov

Cenová ponuka na vyžiadanie

Hliníkové konštrukcie STAX: okná, dvere , pevné zasklené steny určené pre zabudovanie do interiéru aj exteriéru z hliníkového profilového systému Aluprof so stavebnou hĺbkou 45mm, 60mm , resp.70mm .Povrchová úprava je riešená práškovou farbou v odtieňoch RAL prípadne dodatočným laminovaním (imitácia dreva). Okná a dvere sú vybavené kvalitnými kovaniami ROTO , FUHR , DR.HAHN , FAPIM , HOPPE. Zasklenie , resp. pevné výplne výrobkov spĺňajú najprísnejšie tepelnoizolačné a estetické kritériá požadované v dnešnej dobe .

Plastové konštrukcie : okná a dvere určené pre zabudovanie najmä do exteriéru z plastového 5-komorového profilového systému REHAU Brillant so stavebnou hĺbkou 70mm . Náročných užívateľov  určite zaujme systém REHAU GENEO so stavebnou hĺbkou 86mm.  Samozrejmosťou je povrchová úprava profilov laminovaním (imitácia dreva). Okná  sú vybavené kvalitným celoobvodovým kovaním ROTO. Zasklenie , resp. pevné výplne výrobkov spĺňajú najprísnejšie tepelnoizolačné a estetické kritériá požadované v dnešnej dobe .

Interiérové bezrámové celopresklené konštrukcie : otváravé + posuvné dvere a pevné deliace priečky s kovaním WSS, skladacie steny .

Sklenená stena s kovaním WSS

Mobil : +421 908 682 382

E-mail: mg-gamont@mg-gamont.sk

Web : www.mg-gamont.sk